Akumulátor pro AEG nůžky na plech PSM14.4PP/1 3300mAh NiMH
Kód zboží:1.20.AEG.6.75
Dostupnost:Na velkém skladě
Předpokládané datum doručení19.května
Doprava zdarma !
Kapacita:3300mAh/47,5Wh
Napětí:14,4V
Typ/model:NiMH
Barva:černá
Rozměry:112mm x 72mm x 67mm
Hmotnost:825g
VýrobcePowery
Záruka24 měsíců
Přepravní podmínky
Doprava
Poznámka Hodnota objednávky
Doručení na adresu do následujícího pracovního dne
(dobírka +36Kč)
zdarma*
Vyberte si box nebo výdejní místo, které vámvyhovuje. Balíkovna je všude!
(dobírka +36Kč)
zdarma*
GLS
Kurýrní služba
GLSvýdejní místa sítě GLS
(dobírka +10Kč)
Zásilkovna výdejní místa Zásilkovna.cz + boxy
(dobírka +15Kč do 5kg/ 25Kč do 10kg)
osobní odběr
vyzvednutí v Děčíně, možnost platby hotově nebo kartou
zdarma zdarma*
DOPRAVA
V případě volby přepravy "Česká pošta" máte tyto možnosti :
Zásilkovna - ve spolupráci se sítí Zásilkovna.cz integruje mnoho výdejnách míst sítě odběrných míst.
PLATBA
eplatba tabulka
Akumulátor pro AKU nářadí AEG
Typ: [PSM14.4PP/1]
Kvalitní produkt a bezpečný akumulátor
Čerstvý akumulátor
Naposledy prohlížené zboží
(14,4V, 3300mAh/47,5Wh)